Lemar

Kontakt

Zakład Wielobranżowy LEMAR
Dział Techniczny Szyb Zespolonych / Produkcja

ul. Ogrodowa 2
42-263 Wrzosowa

tel./fax +48 34 326 50 20

produkcja@szyby.net

GPS:  N 50o74.754; E 19o15.476

Dział Witraży i Lampionów / Produkcja
ul. Ogrodowa 2
42-263 Wrzosowa

tel./fax +48 34 327 56 06

info@lewandowskiatelier.com

GPS:  N 50o74.754; E 19o15.476

Zapytania ofertowe
zapytania@szyby.net





Właściciel
Marek Lewandowski

tel. 34 327 56 06 wew.24
marek.lewandowski@szyby.net

Dyrektor Działu Finansów
mgr Monika Lewandowska

tel. 34 327 56 06 wew.28
monika@szyby.net

Dyrektor Badawczo-Rozwojowy Witraży i Lampionów
mgr Marcin Lewandowski wew.28

tel. 34 327 56 06
marcin@szyby.net

Dyrektor Działu Sprzedaży
Krzysztof Lewandowski

tel.kom. +48 601 490 930
krzysztof@szyby.net

Fakturzystka
Agnieszka Szecówka

tel. 34 327 56 06 wew.24
agnieszka@szyby.net

Kierownik Produkcji Szkła Budowlanego
Dagmara Cesarz

tel.kom. +48 609 078 880
dagmara@szyby.net

Planning Produkcji
Żaneta Sobota

tel.kom. +48 603 810 660
zaneta@szyby.net

Kierownik Produkcji Szyb Ornamentowych i Witrażowych
Jarosław Hadrian

tel.kom. +48 601 143 990
jarek@szyby.net
  • Imię i nazwisko
  • Telefon
  • Dział *
  • Adres e-mail *
  • Wiadomość *
  • Przepisz kod *
  • * pola obowiązkowe
Wyświetl powiększoną mapę
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowywany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies, oznacza, że będą one zamieszczone w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies.